Ocenění Zlatý klas 2018

Po dlouhých šesti letech byla firma ZDT opět oceněna cenou Zlatý klas, udělované každoročné na výstavě Země živitelka za významné produkty a výrobky pro zemědělství.
Expozice firmy ZDT letos v Českých Budějovicích zazářila svým rozsahem, novinkami i získaným oceněním. Pro zákazníky jsme vystavovali celkem 5 strojů. Tradičně rozmetadlo RM 21 na podvozku MEGA21, které dobře slouží v živočišné výrobě. Dále přepravník dobytka  k němu navazující cisternu na pastviny s napáječkami. Mezi vystavenými stroji nechyběla také velmi populární NS3. Vůz, který si lze představit na každém dvorku, na záhumence nebo v komunálních službách. Klenotem výstavy se stal zcela nový návěs NS23.1 na vzduchovém pružení. Horká novinka pro letošní rok se ukázala v plném světle a završila paletu dostupných provedení. Lze tak objednat jak mechanické, hydraulické i pneumatické odpružení.
Návěs NS23.1 jsme přihlásili do prestižní soutěže Zlatý klas, kde se podařilo ocenění získat. Můžeme se tak pyšnit zcelanovým výrobkem, kterého kvalita a přínos byl potvrzen náročnou odbornou komisí.
Nový návěs nabízíme v provedení vanová korba nebo dvoustranná korba, s bohatou základní výbavou a vysokými standardy. Více info najdete již brzy zde na stránkách.
Ocenění Zlatý klas 2018