Společnost ZDT

Zemědělská a dopravní technika, spol. s r.o. je ryze česká společnost zaměřená na výrobu zemědělských strojů pro přepravu a aplikaci zemědělských komodit.
Máte dotaz? Kontaktujte nás.

O nás

Firma Zemědělská a dopravní technika, spol. s r.o. sídlí v Novém Veselí na Vysočině a  funguje ve dvou oddělených provozech - v Novém Veselí a v Bystřici nad Pernštejnem. Celkem zaměstnává 100 pracovníků. Ve firmě se uplatňují moderní technologie pro zpracování oceli, při povrchových úprav i u finální montáže. Firma také disponuje vlastním konstrukčním a vývojovým oddělením, kterým prošly veškeré nabízené produkty.
 
Zaměstnanci firmy mají k dispizici nejmodernější výrobní technologie, např. CNC pracoviště pro dělení a tváření plechu, veškeré svary, ohyby, nátěry i montáž jsou dílem místních zručných kolegů. Jako důkaz kvality a snahy dělat věci důkladně je firma držitelem certifikátu ISO 9001:2015.
Zaměřením firmy je strojírenská výroba. ZDT vyvíjí a dodává na trh návěsy a přívěsy pro zemědělskou dopravu. Dále firma dodává kooperace - pálení laserem, svařované konstrukce, strojírenské celky.

Filozofie ZDT

Cílem firmy ZDT je dodávat zákazníkům komplexní a funkční řešení zemědělské dopravy.

Prostředkem pro dosažení takto smělých cílů jsou zejména dlouholeté zkušenosti na výrobním poli - znalost práce s kovovými materiály včetně povrchových úprav, dále pokročilé technologické vybavení pro přípravu a svařování materiálu, nezbytné sofistikované technické řešení nabízených produktů a v neposlední řadě přístup k zákazníkovi jako zdroji inspirace pro další vývoj. Bezpochyby jsou to také zkušenosti ze zemědělství, které jako obor vyniká svou náročnosti a multioborovým zaměřením.

Firma ZDT neustále hledá cesty, jak zákazníkům vyhovět, jak vytvářet vozy na míru tradičním i netradičním požadavkům a rozvíjet tak efektivní fungování zemědělského podniku. Kontakt se zákazníky a spolupráce s nimi je a bude zásadní stavební kámen firmy ZDT.

Proč ZDT

Ať už jde o přepravu hnoje na polní hnojiště a jeho následné rozmetení, efektivní přepravu obilí od sklízecí mlátičky překládacím vozem, velkoobjemovou přepravu kukuřičné řezanky přímo od řezačky nebo snad správu městských parků a s tím spojenou přepravu posečené trávy nebo listí, přepravu dřeva či stavebního materiálu - na tyto i mnoho dalších potřeb nabízí ZDT vhodnou mechanizaci.

Široké spektrum výrobků uspokojuje naprostou většinu každodenních požadavků a odpovídá potřebám  dnešního zemědělství. Vyráběné produkty se vyznačují prověřenou spolehlivostí, efektivitou a nenáročnou údržbou.
Firma disponuje servisním vozidlem a technikem, který řeší nečekané závady. Navíc spolupracuje s řadou  dealerů, kteří jsou vždy připraveni nabídnout a dodat vhodný stroj a v neposlední řadě také poskytnout pomoc při obtížích spojených se servisem a údržbou.  ZDT nabízí širokou paletu náhradních dílů, a to i na starší stroje. Proto zákazník nezůstane nikdy sám a bez pomoci. ZDT je Váš partner na poli zemědělské mechanizace.

Potřebujete-li řešit zemědělskou dopravu, jste na správné adrese.
Ještě jste se nerozhodli? Potřebujete více objasnit konkrétní produkt? Nebo zkrátka potřebujete slyšet všechna pro a proti? Obraťte se na nás.