Korba dvoustranná-bgc

Korba dvoustranná

Velmi častou variantou pro objemovou přepravu volí zákazníci dvoustranou korbu. Oproti vanové nabízí ještě možnost sklápět do strany. Napravo nebo nalevo dle přání zákazníka. Stranové sklápění je určené pouze pro přepravy zrna. Za příplatek je možné objednat hydraulické zavírání bočnic, které umožní rychlou obsluhu přímo z kabiny. Nástavba je standardně vybavena hydraulickým zadním čelem s výsypným okénkem.
Korba dvoustranná
Prvotřídní dílenské zpracování
Univerzální
Součást výměnného systému
Korba dvoustranná nabízí možnost  jak standardního sklápění dozadu, tak sklápění do boku. Stranu sklápění si volí zákazník dle svých potřeb. Nástavba je vhodná pro nasazení do sklizňové linky. V příplatkové výbavě najdete prvky pro zvýšení komfortu obsluhy a efektivity. Mezi základní příslušenství patří objemové nástavky, nebo rolovací plachta.

Objem nástaveb pro podvozky:
 
Podvozek Objem základní (m3) Objem s nástavky (500 mm)
Grand Super 12,5 17,5
MEGA 13 13,5 18,5
MEGA 18 16,5 23
MEGA 21 21 27,5
MEGA 25 23 30,5
MEGA 33 30 40

 

Základní výbava

 • Hydraulické zadní čelo
   

  Všechny sklopné nástavby jsou vybaveny hydraulickým zadním čelem pro pohodlné a rychlé otevření korby. Čelo je navíc vybaveno výsypným okénkem.

 • Otevíratelná bočnice
   

  Pro sklápění do strany je nástavba vybavena otevíratelnými bočnicemi. Ve standardu manuálně, na přání lze také hydraulicky.

 • Kónický tvar korby
   

  Všechny dvoustranné korby  mají kónický tvar, což umožňuje snazší vykládku soudržných materiálů, zejména siláží.

 • Žebřík v přední části
   

  Nástavba je vybavena žebříkem pro snadnou kontrolu vnitřku nástavby.