Velkoobjemová nástavba GIGA45-bgc

Velkoobjemová nástavba GIGA45

Velkoobjemová nástavba GIGA45 doplňuje paletu nástaveb na podvozku MEGA33. Je určená pro převozy lehkých krmných směsí, siláže, senáže nebo dřevní štěpky. Nabízí úctyhodný objem 45 m3 a vykládku zajištěnou podlahovým dopravníkem, který zaručuje rychlost a stabilitu. Nově tuto nástavbu nabízíme také na nákladní vozy s označením GIGA 40.
Velkoobjemová nástavba GIGA45
Prvotřídní dílenské zpracování
Mechanické nebo hydraulické odpružení
Možnost nuceného řízení
Zvedání přední nápravy
Nástavba poskytuje uživateli řadu výhod v ovládání i užitné hodnotě. Přední čelo je vyrobené ze síťovaného materiálu, takže je z kabiny traktoru perfektní kontrola nákladového prostoru. Vrchní část předního čela je navíc hydraulicky sklopná pro jízdu průsekem za řezačkou. Zadní čelo je hydraulicky otvírané. Podlahový dopravník pohání dvojice hydromotorů, které zajišťují vyprázdnění do dvou minut. Díky horizontální vykládce je také zajištěna maximální bezpečnost. Objem 45 m3 je možné využít pro přepravu velkoobjemových hmot jako je siláž, senáž nebo dřevní štěpka. Nástavba GIGA45 nabízí velmi vysokou efektivitu přepravy pro její nízkou hmotnost a velký objem.
Máte dotaz? Kontaktujte nás.

Základní výbava

 • Hydraulický dopravník
   

  Dvojice hydromotorů se stará o pohon podlahového dopravníku, který zajišťuje rychlou vykládku.

 • Sklopné přední čelo
   

  Přední čelo je hydraulicky sklopné pro jízdu za řezačkou při průseku. To usnadňuje práci obsluze řezačky a minimalizuje ztráty řezanky.

 • Síťované čelo
   

  Přední čelo je síťované pro perfektní výhled obsluhy směrem do nákladového prostoru a kontrolu nákladu při nakládce i vykládce.

 • Hydraulické zadní čelo
   

  Zadní čelo je standardně hydraulicky ovládané pro snadnou obsluhu přímo z traktoru.