Země Živitelka za námi

Další ročník zásadní České výstavy Země Živitelka, tentokrát již 44. v pořadí, je úspěšně za námi. Představili jsme nové logo, novou barvu, zbrusu nový vůz a další novinky ze zákulisí firmy ZDT.
Země Živitelka je mezi českými zemědělci a samozřejmě také výrobci a prodejci techniky pojem. Každý srpen, většinou při tropických teplotách se všichni společně scházejí a navštěvují na výstavišti v Českých Budějovicích, kde mají možnost shlédnout veškeré novinky na výrobním poli, potkat své partnery a probrat jaké byly letos žně.
Firma ZDT proto na tento termín naplánovala představení nové identiy, která s počívá ve zbrusu novém logu, které vychází z loga starého, nicméně respektuje dnešní trendy a také nový příštup univtř firmy. Mimo logo se také rozběhla zbrusu nová webová prezentace, kde je nyní možné snáze, přehledněji a rychleji najít potřebné informace. Nakonec, ale ne v poslední řadě byl představen zbrusu nový vůz - návěs MEGA 33 Easy, který představuje novou koncepci jednoúčelového vozu s velkým objemem primárně na sypké komodity - obilniny.
Stánek firmy ZDT navštívil během výstavy ministr zemědělství pan Marian Juečka, společně s Předsedou Senátu Parlamentu ČR panem Milanem Štěchem, čehož si vážíme a děkujeme za několik slov, které jsme mohli společně sdílet.
Mezi vzácné návštěvy patřila jistě také mise ze Zambie, kterou reprezentovala ministrině zemědělství paní Dora Siliya, a ministr pro skot a rybolov pan Micheal Zondani Jay Katambo. S uctivými hosty jsme probírali možnosti rozvoje Česko-Zambijské spolupráce v oblasti zemědělství.

Děkujeme všem návštěvníkům za to že se zastavili, za jejich připomínky, názory a samozřejmě také za jejich objednávky. Další příležitost shlédnout expozici strojů ZDT přineseme v dubnu 2018 na TechAgru v Brně.

 
Země Živitelka za námi