Výrobky

Návěsy
Návěsy
Univerzální třístranné sklápěče a vanové korby na jednoosém, nebo tříosém podvozku. Vozy částečně zatěžují traktor přes závěs. Dodáváme ve variantách třístraných sklápěčů, nebo dozadu sklápěných vanových koreb.
Přívěsy
Přívěsy
Klasická koncepce zemědělského valníku - sklápěče. Traktorový přívěs určený pro univerzální nasazení v přepravě. Je vhodný jak pro zrní, tak pro hnůj, krmivo a jiné.
Přepravníky zvířat
Přepravníky zvířat
Nabízíme prostorné vozy pro přepravu vašeho dobytka-  skotu, prasat, koz nebo ovcí. Vozy jsou koncipovány jako návěsy, s nastupováním ze zadní strany ze země, nebo z rampy. Vnitřní prostor dělen přepážkami pro snazší a bezpečnější nakládku i vlastní přepravu.
Překládací vůz
Překládací vůz
Efektivní, rychlý, objemný. V současné době překládací vozy nacházejí ve vzrůstajícím měřítku uplatnění při sklizni obilnin i kukuřice.
Valníky
Valníky
Valníky ZDT nabízejí řadu velikostí nízkoložných přívěsů nebo návěsů. Vyzkoušejte pro přepravu balíků, beden s ovocem nebo zeleninou, nebo například stavebního řeziva.
Podvozek pod kombajnovou lištu PKL
Podvozek pod kombajnovou lištu PKL
Dvou nápravové podvozky v délkách 9 až 12 m pro přepravu kombajnových lišt. Dodávané s rezervním kolem, prodloužené ojí nebo sadou fixačních dílů. Podovzky jsou postaveny jako přívěsy.
 

Rozmetadla

Výměnný systém MEGA a Grand Super

Korba vanová
Korba vanová
Dozadu sklápěná nebo také vanová korba. Možnost výkládky pouze dozadu. Univerzální pomocník pro převozy všech komodit od krmiv, přes obilí po hnoje.
Korba dvoustranná
Korba dvoustranná
Nástavba pro podvozky MEGA nebo Grand super, se sklápěním dozadu a do strany dle přání zákazníka.Vhodná zejména pro přepravu obilí a kukuřice.
 
Korba třístranná
Korba třístranná
Korba třístranná je dostupná výhradně pro podvozky MEGA 33. Ideální pro nasazení do služeb, nebo při sklápění v rozmanitém prostředí.
Podvozek univerzální
Podvozek univerzální
Univerzální podvozky v řadě MEGA a Grand Super přinášejí výhody ve výměnné konstrukci. Lze tak kombinovat jeden podvozek s více nástavbami a maximálně tak využít jeho potenciál.
Rozmetadlo RM
Rozmetadlo RM
Rozmetadlo organických hnojiv je univerzální prostředek pro aplikaci statkových hnojiv, kompostů, nebo jiných směsí. Pracuje na horizontálním principu a je součástí výměnného systému. Dostupné pro podvozek Grand Super a a všechny podvozky MEGA.
 
Cisterny
Cisterny
Pro výměnný systém MEGA a GRAND SUPER nabízíme cisterny v široké škále velikostí od 8 do 22m3. Mohou být koncipovány jako návozové, tzn. jednoduché, s velkým objemem a základním vybavením pro přiblížení kejdy na pole, nebo jako aplikační, tzn. vybavené aplikátorem, nasávacím ramenem a další výbavou.
Velkoobjemová nástavba GIGA45
Velkoobjemová nástavba GIGA45
Velkoobjemová nástavba GIGA 45 doplňuje paletu nástaveb na podvozku MEGA33. Je určená pro převozy lehkých krmných směsí, siláže, senáže, nebo dřevní štěpky. Vykládka podlahovým dopravníkem zaručuje rychlost a stabilitu.
 
Lesnická vyvážecí nástavba MEGA33
Lesnická vyvážecí nástavba MEGA33
Vyvinuto pro náročný terén. Traktorový podvozek kombinuje výhody prostupnosti terénu s velkou možností rychlé přepravy po zpevněných cestách. Podovzek je standardně parabolicky odpružen a první a třetí náprava je natáčecí pro plynulejší jízdu bez zvýšeného opotřebení pneumatik.