Výrobky

Návěsy
Návěsy
Jednoúčelové návěsy v provedení jako třístranné sklápěče nebo vanové korby pro široké spektrum použití, dodáváné ve variantách jednoosého nebo tříosého podvozku. Vozy částečně zatěžují traktor přes závěs.
Přívěsy
Přívěsy
Klasická koncepce zemědělského valníku - sklápěče, dvounápravové provedení s točnicí. Traktorový přívěs určený pro univerzální nasazení v přepravě. Je vhodný jak pro obiloviny, tak pro objemovou přepravu, krmiva a jiné.
Přepravníky zvířat
Přepravníky zvířat
Prostorné vozy pro přepravu vašeho dobytka -  skotu, prasat, koz nebo ovcí. Vozy jsou koncipovány jako návěsy s nastupováním ze zadní strany ze země nebo z rampy. Vnitřní prostor je dělen přepážkami pro snazší a bezpečnější nakládku i vlastní přepravu.
Překládací vůz
Překládací vůz
Efektivní, rychlý, objemný. Speciální násypka umožňuje vykládku jedním dopravníkem s velkým výkonem, což zkracuje dobu vykládky, minimalizuje poškození zrna a eliminuje kritická místa v překládacím procesu.
 
Valníky
Valníky
ZDT nabízí řadu velikostí nízkoložných valníků v podobě přívěsů nebo návěsů. Jsou vhodné pro přepravu kulatých nebo hranatých balíků, beden s ovocem a zeleninou nebo například stavebního řeziva.
Podvozky pod žací lišty
Podvozky pod žací lišty
Dvounápravové podvozky PKL v délkách 9 až 12 m pro přepravu kombajnových lišt. Umožňují naložení žací lišty za kombajn, aby stroj dosáhl vhodných rozměrů pro přepravu po silnici.  Podvozky jsou postaveny jako přívěsy.

Rozmetadla

Výměnný systém MEGA a GRAND SUPER

Podvozek univerzální
Podvozek univerzální
Hlavní výhodou systému MEGA a GRAND SUPER je možnost výměny nástaveb. Lze tak kombinovat jeden podvozek s více nástavbami a maximálně tím využít jeho potenciál.
Korba vanová
Korba vanová
Dozadu sklápěná nebo také vanová korba. Možnost vykládky pouze dozadu. Univerzální pomocník pro převozy všech komodit od krmiv, přes obilí až po hnoje.
Korba dvoustranná
Korba dvoustranná
Nástavba pro podvozky MEGA nebo GRAND SUPER se sklápěním dozadu a do strany dle přání zákazníka.  Vhodná zejména pro přepravu zrna.
Korba třístranná
Korba třístranná
Korba třístranná je dostupná výhradně pro podvozky MEGA33. Ideální pro nasazení do služeb, nebo při sklápění v rozmanitém prostředí.
Rozmetadlo RM
Rozmetadlo RM
Rozmetadlo organických hnojiv je univerzální prostředek pro aplikaci statkových hnojiv, kompostu nebo jiných směsí. Pracuje na horizontálním principu a je součástí výměnného systému, je dostupné pro podvozek GRAND SUPER a a všechny podvozky MEGA.
Cisterny
Cisterny
Pro výměnný systém MEGA a GRAND SUPER nabízíme cisterny v široké škále velikostí od 8 do 22 m3. Mohou být koncipovány jako přívozové, tzn. jednoduché s velkým objemem a základním vybavením pro přiblížení kejdy na pole, nebo jako aplikační, tzn. vybavené aplikátorem, nasávacím ramenem a další výbavou.
Velkoobjemová nástavba GIGA45
Velkoobjemová nástavba GIGA45
Velkoobjemová nástavba GIGA45 doplňuje paletu nástaveb na podvozku MEGA33. Je určená pro převozy lehkých krmných směsí, siláže, senáže nebo dřevní štěpky. Nabízí úctyhodný objem 45 m3 a je vykládána podlahovým dopravníkem, který zaručuje rychlost a stabilitu.
Lesnická vyvážecí nástavba
Lesnická vyvážecí nástavba
Vyvinuto pro náročný terén. Traktorový podvozek kombinuje výhody prostupnosti terénu s možností rychlé přepravy po zpevněných cestách. Podvozek je standardně parabolicky odpružen a vybaven řízením náprav. Nástavba LVN je připravena na montáž hydraulické ruky dle přání zákazníka.