Společnost ZDT

Zemědělská a dopravní technika, spol. s r.o. je ryze česká společnost zaměřená na výrobu zemědělských strojů pro přepravu a aplikaci zemědělských komodit.
Máte dotaz? Kontaktujte nás.
Odebírejte e-mailem naše novinky. Odebírat

O nás

Firma Zemědělská a dopravní technika spol. s r.o. sídlí v Novém Veselí na Vysočině a  funguje ve dvou oddělených provozech. Celkem zaměstnává 120 pracovníků. Ve firmě se uplatňují moderní technologie pro zpracování oceli, povrchových úprav i montáže. Firma také disponuje vlastním konstrukčním a vývojovým oddělením, kudy prošly veškeré nabízené produkty.

Základní principy výroby uvnitř firmy ctí kvalitní ruční práci, a proto tu nenajdete žádného robota ani automatické pracoviště. Veškeré svary, ohyby, nátěry i montáž, jsou dílem místních zručných dělníků. Na důkaz kvality a snahy dělat věci důkladně, je firma držitelem certifikátu ISO 9001:2008.

Filozofie ZDT

Cílem firmy ZDT je dodávat zákazníkům komplexní a funkční řešení zemědělské dopravy.

Prostředkem pro dosažení takto smělých cílů jsou zejména dlouholeté zkušenosti na výrobním poli - znalost práce s kovovými materiály včetně povrchových úprav, dále pokročilé technologické vybavení pro přípravu a svařování materiálu, nezbytné sofistikované technické řešení nabízených produktů a v neposlední řadě přístup k zákazníkovi jako zdroji inspirace pro další vývoj. Bezpochyby jsou to také zkušenosti ze zemědělství, které jako obor vyniká svou náročnosti a multioborovým zaměřením. Firma ZDT neustále hledá cesty, jak zákazníkům vyhovět, jak vytvářet vozy na míru tradičním i netradičním pracem a rozvíjet tak efektivní fungování zemědělského podniku. Kontakt přímo na poli je, a bude zásadní stavební kámen firmy ZDT.

Proč ZDT

Ať už jde o přepravu hnoje na polní hnojiště a jeho následné rozmetení, efektivní přepravu obilí od sklízecí mlátičky překládacím vozem, velkoobjemovou přepravu kukuřičné řezanky přímo od řezačky, nebo snad správu městských parků a s tím spojenou přepravu posečené trávy nebo listí, přepravu dřeva nebo stavebního materiálu - na tyto i mnoho dalších aplikací ZDT nabízí odpovídající mechanizaci.

Portfolio výrobků zasahuje naprostou většinu praktických aplikací a odpovídá požadavkům dnešního zemědělství. Vyráběné produkty se vyznačují prověřenou spolehlivostí, efektivitou a nenáročnou údržbou.
Firma disponuje servisním vozidlem a technikem, který řeší nečekané závady. Navíc spolupracuje s širokou paletou dealerů, kteří jsou vždy připraveni nabídnout a dodat vhodný stroj, a také aby Vám pomohli překonat obtíže spojené se servisem a údržbou. ZDT nabízí širokou paletu náhradních dílů, a to i na starší stroje. Proto nezůstanete nikdy sami a bez pomoci. ZDT je Váš partner na poli zemědělské mechanizace.

Potřebujete-li řešit zemědělskou dopravu, jste na správné adrese.
Ještě jste se nerozhodli? Potřebujete více objasnit konkrétní produkt? Nebo zkrátka potřebujete slyšet všechna pro a proti? Obraťte se na nás.
Pavel Kysilka +420 602 434 210 pavel.kysilka@zdt.cz