Vedoucí střediska LASER

Do svého týmu hledáme nového kolegu.
Požadujeme:
  • Vzdělání VŠ nebo min. SŠ, technického směru
  • ŘP skupiny B
  • Znalost práce na PC - MS Office, práce s komunikačními technologiemi
  • Znalost a orientace v technické dokumentaci
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Praxe s prodejem nebo činností obchodníka výhodou
  • Schopnost samostatného jednání, spolehlivost, zodpovědnost
  • Schopnost systémového přístupu
  • Ochota cestovat

Co Vás čeká:
  • Řízení a organizace výroby, zajištění bezproblémového chodu na středisku a spolupráce mezi výrobními závody
  • Zodpovědnost za ekonomiku a rentabilitu střediska
  • Zajišťování maximálního vytížení strojů a zařízení
  • Hledání nových obchodních příležitostí
  • Komunikace se zákazníky

Nabízíme:
  • Zajímavou práci pro významného výrobce zemědělské techniky
  • Možnost podílet se na nových projektech a posouvat značku ZDT kupředu
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Stabilní zázemí a skvělý pracovní tým
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • Motivující finanční ohodnocení odpovídající výsledkům Vaší práce
  • Zaměstnanecké benefity
    • Notebook, mobilní telefon
    • Příspěvek na stravování, na penzijní spoření, při osobních a pracovních výročích
    • Firemní akce

Motivační dopis a životopis pošlete prosím na adresu: eva.bartova@zdt.cz a my Vás budeme kontaktovat.