ZDT na výstavě v Novém Městě na Moravě

Firma ZDT se účastnila polní akce ZETOR SHOW pořádané partnerskou firmou Moreau Agri Vysočina spol. s r.o. v Novém Městě na Moravě. Zde jsme představili rozmetadlo RM33 na podvozku MEGA33 společně s vozem NS11V Galánek.
Výstava se konala v novoměstské Vysočina Aréně, která tak kromě všech sportovně zaměřených akcí hostila také významnou akci z oblasti zemědělství, strojů a techniky. Firma ZDT vystavovala své největší rozmetadlo RM33 na podvozku MEGA33. Podvozek je vybaven hydraulicky odpruženou ojí a je speciálně určen pro ukrajinský trh. Rozmetadlo je provedeno už v nových barvách a s novým logem, což bylo zajímavé zejména pro návštěvníky, kteří nestihli zavítat na srpnovou Zemi živitelku, kde byly poprvé novinky firmy představeny. Jako druhý exponát byl vystaven valník na balíky NS11V Galánek, menší ze dvou podobných vozů. Stroj byl proveden v základní výbavě se zinkovanými nástavky na balíky.

Do Arény přijela přes celé Nové Město na Moravě dlouhá kolona 134 traktorů Zetor, čímž byl vytvořen neoficiální rekord v nejdelší jedoucí koloně traktorů vůbec. Akce byla také příležitostí  k předání nových traktorů odborným středním školám a jejich učňům.

Firma ZDT s potěšením akci podpořila a přijala v ní účast. I přes nepřízeň počasí show shlédlo mnoho návštěvníků.
ZDT na výstavě v Novém Městě na Moravě