Provoz za současného stavu - karanténa

Vzhledem k vyhlášení karantény na celém území naší republiky jsme byli nuceni zavést určitá opatření i v naší společnosti.

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

rádi bychom vás ujistili, že pracujeme s maximálním nasazením tak, abyste se na nás a naše výrobky mohli spolehnout i v této mimořádně náročné době.

Vzhledem k vyhlášení karantény v České republice jsme přijali řadu preventivních opatření, abychom ochránili zdraví nejen našich zákazníků, ale také zaměstnanců.

Veškerá výroba probíhá standardně a doufáme, že nenastanou problémy s dodávkami od našich partnerů, abychom mohli splnit potvrzené termíny.

Mezi zásadní opatření, ke kterým jsme přistoupili, je zákaz návštěv v našem podniku a omezení osobního styku. Většinu věcí se snažíme řešit nadálku telefonicky či emailem. Veškerá potřebná telefonní čísla a emaily najdete v sekci Kontakty. 
 
Pokud je nutný osobní kontakt, např. při expedici výrobků či dodávce komponent, prosíme, abyste na sobě měli v celém našem areálu ochrannou masku a snažili se dodržovat doporučený dvoumetrový odstup.

Věříme, že tuto nelehkou situaci společně zvládneme, a děkujeme za pochopení a ohleduplnost.
Provoz za současného stavu - karanténa