Rozmetadla statkových hnojiv RM-bgc

Rozmetadla statkových hnojiv RM

Univerzální rozmetadlo organických hnojiv RM dodáváme jako nástavby na nákladní automobily TATRA, MAN a jiné a samozřejmě také na všechny podvozky MEGA a GRAND SUPER.
Rozmetadla statkových hnojiv RM
Univerzální využití pro organická hnojiva - hnůj, šáma, kompost
Bohatá základní a široká příplatková výbava
Horizontální mechanizmus zajišťuje široký rozhoz a jemné dávkování
Tři frézovací válce zajišťují plynulé a správné dávkování hnoje
Rozmetadlo je vhodné pro aplikaci hnoje, kompostu, šámy nebo jiného organického odpadu. Rozmetací ústrojí je poháněno mechanicky pomocí kloubového hřídele vedeného z tažného prostředku. Kloubový hřídel je napojen na průběžný hřídel umístěný pod podlahou stroje. Pohon dopravníku pak zajišťuje rotační hydromotor. Celkem tři frézovací válce se starají o dávkování materiálu na menší kusy, které následně dvojice rozmetacích talířů rozhazuje na pole. Maximální šířka rozmetání je až 25 m, efektivně s překrytím potom přibližně 16 m.
Rozmetadlo RM je možné instalovat na více různých typů podvozků a nákladních automobilů.
V základním provedení je podlahový dopravník regulován jednoduchým škrtícím ventilem s volně nastavitelným průtokem. Za příplatek dodáváme elektrohydraulické ovládání, kterým lze průtok regulovat přímo z traktoru. Jako další doplněk výbavy nabízíme hydraulické hradítko, které chrání rozmetací ústrojí a zabraňuje ztrátám materiálu během přepravy.
 
Máte dotaz? Kontaktujte nás.